Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /admin/include/settings.php on line 48
Od projektu do montażu - TH-SILESIA Solar System

Od projektu do montażu

Doradztwo. Rozwój. Planowanie 

Począwszy od samego pomysłu aż do pierwszego wykorzystania promienia słonecznego: Z pomocą naszych systemów montażowych do elementów fotowoltaicznych, czy są nimi instalacje wolnostojące, instalacje do montażu na dachach, systemy typu zadaszeniowego czy dwuosiowe systemy nadążne (opcjonalnie z powierzchnią reklamową) – dostarczamy kompletny łańcuch możliwości. Towarzyszymy naszym produktom począwszy od pierwszego projektu, poprzez design i produkcję, aż do wprowadzenia na rynek. Dla nas jako generalnego wykonawcy rzeczą oczywistą jest ciągła optymalizacja i innowacja. Aby sprostać najwyższym wymaganiom oferujemy indywidualne rozwiązania i rozbudowujemy nasze produkty dla naszych klientów w celu osiągnięcia przez nich maksymalnego zysku i wydajności. Dodatkowo jesteśmy w stanie doradzić naszym klientom w kwestiach przepisów i prowadzenia inwestycji.


Produkcja i inżyniering
System TH-SILESIA to produkty zoptymalizowane kosztowo i elastyczne możliwości produkcyjne. Począwszy od projektu aż do realizacji i uruchomienia przywiązujemy wagę do utrzymania zrównoważonego łańcucha wartości.


Realizacja i montaż
Przed rozpoczęciem konstrukcji i instalacji systemu fotowoltaicznego przeprowadzamy szczegółowe badania

 powierzchni, na której system będzie zamontowany (powierzchnia dachu, grunt). W ten sposób upewniamy się, że nasze instalacje będą miały zapewnioną stabilną strukturę, która uniesie ciężar śniegu czy wytrzyma napór wiatru. Sporządzamy raport dotyczący stanu gruntu i możliwości wbijania pali, a następnie – po otrzymaniu wyniku przeprowadzonej analizy – decydujemy, jakie typy fundamentów (wbijane, wkręcane, betonowe) należy zastosować. Właściwa faza budowy zaczyna się po przeprowadzeniu obliczeń określających ekonomiczną i operacyjną wydajność wszystkich elementów systemu fotowoltaicznego (jak moduły fotowoltaiczne i system montażu). Wtedy przygotowywane jest miejsce i powierzchnia montażowa, a system montażowy, systemy elektryczne i elementy fotowoltaiczne łączą się w celu stworzenia „elektrowni słonecznej“.